Zaginął Grzegorz Piasecki z Żagania. 39-latka szuka już policja

10 styczeń 2023
Autor: 
Zaginął Grzegorz Piasecki z Żagania. 39-latka szuka już policja Fot. KPP Żagań

Zaginął Grzegorz Piasecki. 39-latek wyszedł z domu w Żaganiu i przepadł bez śladu. Policja rozpoczęła akcję poszukiwawczą i prosi o pomoc.

Wszystko wydarzyło się w poniedziałek, 2 stycznia, w Żaganiu. Około godziny 12:00 Grzegorz Piasecki opuścił swoje miejsce zamieszkania i udał się w nieznanym kierunku. Od tamtej pory mężczyzna nadal nie wrócił do domu. Nie nawiązał również żadnego kontaktu z rodziną.

Widziałeś 39-latka? Poinformuj policję

Komenda Powiatowa Policji w Żaganiu prowadzi już poszukiwania mężczyzny. Niestety, póki co nie ma żadnych przełomów w sprawie.

- Osoby, które widziały mężczyznę odpowiadającego rysopisowi, prosimy o kontakt osobisty w jednostce policji lub telefoniczny pod numerem 47 793 72 11, albo 112 - apeluje sierż. sztab. Arkadiusz Szlachetko, rzecznik policji w Żaganiu.

W chwili zaginięcia mężczyzna był ubrany w ciemną kurtkę z kapturem, ciemne spodnie dresowe oraz czarne buty zimowe (wysokie typu wojskowe). Ponadto na prawej nodze na wysokości kolana miał założoną ortezę ortopedyczną.

Rysopis zaginionego:

  • Szczupła sylwetka, lekko przygarbiona
  • Wzrost - 170 cm
  • Włosy - proste, krótkie, szatyn
  • Na twarzy zarost w postaci wąsów i brody
  • Oczy - piwne
  • Znaki szczególne - z tyłu na karku blizna po zabiegu chirurgicznym

Przeczytaj też: Kradł na cmentarzu w Rzepinie. Gdy został przyłapany, zaatakował świadka


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u