Kolizja w Zielonej Górze. Kobieta zasłabła i wypadła z drogi (ZDJĘCIA)

11 styczeń 2023
Autor: 
Kolizja w Zielonej Górze. Kobieta zasłabła i wypadła z drogi Redakcja

Kolizja w Zielonej Górze. Kierująca zasłabła w trakcie jazdy. Samochód wypadł z drogi i wjechał do rowu.

Wszystko wydarzyło się w środowe popołudnie, 11 stycznia, tuż po godzinie 17:00.

Kierująca samochodem osobowym marki Hyundai i30 jechała od zielonogórskiej Ochli w kierunku centrum miasta. Na rondzie Południowej Obwodnicy Zielonej Góry inni kierowcy zauważyli, jak osobówka zjeżdża z trasy i wpada do przydrożnego rowu

Świadkowie wezwali patrol policji. Wówczas szybko ustalono, dlaczego pojazd wypadł z drogi. - 57-letnia kobieta zasłabła w trakcie jazdy - informuje podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzecznik policji w Zielonej Górze.

Kobieta nie doznała poważniejszych obrażeń, więc zdarzenie zakwalifikowano jako kolizja drogowa. W miejscu zdarzenia nie występowały większe utrudnienia w ruchu. Osobówka została już zabrana przez pomoc drogową.

Przeczytaj też: Kontrola sortowni kurierskich w Zielonej Górze. Zatrzymano 209 kg nielegalnego tytoniu


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u