Wypadek w Strzelcach Krajeńskich. Potrącenie 83-latki. Policja szuka świadków

13 styczeń 2023
Autor: 
Wypadek w Strzelcach Krajeńskich. Potrącenie 83-latki Redakcja/archiwum

Wypadek w Strzelcach Krajeńskich. Kierowca osobówki potrącił 83-letnią kobietę. Policja szuka teraz świadków zdarzenia.

Niebezpieczne zdarzenie miało miejsce w niedzielę, 8 stycznia, w Strzelcach Krajeńskich. Około godziny 18:50 na skrzyżowaniu ulic Katedralnej i Mickiewicza doszło do wypadku drogowego z udziałem samochodu osobowego oraz osoby pieszej.

- Poszkodowana została 83-letnia piesza. W zdarzeniu uczestniczył również kierowca Renault Megane - informuje asp. Tomasz Bartos, rzecznik policji w Strzelcach Krajeńskich.

Policja szuka świadków wypadku

Sprawę potrącenia cały czas prowadzą strzelccy policjanci, którzy ustalają wszystkie szczegóły i okoliczności zdarzenia. Teraz poszukują oni wszystkich świadków wypadku.

- Osoby, które były świadkami zdarzenia proszone są o kontakt pod numerami telefonów: 47 792 52 66, 47 792 52 11 lub osobiście w Komendzie Powiatowej Policji w Strzelcach Krajeńskich - apeluje asp. Bartos.

Przeczytaj też: Ukradł skarbonkę z kościoła w Zielonej Górze. Grozi mu nawet 15 lat więzienia


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u