Pożar w hotelu w Gorzowie Wielkopolskim. Z budynku ewakuowano gości!

17 styczeń 2023
Autor: 
Pożar w hotelu w Gorzowie Wielkopolskim. Z budynku ewakuowano gości! Redakcja/Archiwum

Pożar w hotelu w Gorzowie Wielkopolskim. Na miejscu pracuje 5 zastępów straży pożarnej. Trwa ewakuacja gości!

W poniedziałek, 17 stycznia około godziny 23:30 w hotelu przy ulicy Chopina w Gorzowie Wielkopolskim wybuchł pożar. Na miejsce zadysponowano łącznie pięć zastępów z dwóch miejskich jednostek ratowniczo-gaśniczych. Dodatkowo na zabezpieczenie rejonu operacyjnego do miasta zadysponowano dwa zastępy z OSP w Różankach i Deszczno.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

W Zielonej Górze wreszcie zawitała zima! Zaśnieżone miasto w słonecznych promieniach wygląda niesamowicie! ...

Pożar Gorzów Wielkopolski

- Zadymienie występuje w piwnicy budynku, nie widać ognia. Trwa ewakuacja gości oraz lokalizacja pożaru - podaje bryg. Bartłomiej Mądry, rzecznik straży pożarnej w Gorzowie Wielkopolskim

Dla ewakuowanych podstawiony został autobus Miejskiego Zakładu Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim. Osoby mogą się ogrzać wewnątrz pojazdu do czasu zakończenia działań gaśniczych. Obecnie strażacy sprawdzają pomieszczenia w celu zlokalizowania źródła zadymienia. 

Czytaj także - Pijany 22-latek zdemolował przystanek w Gorzowie. Zatrzymał go świadek


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u