Akcja policji i straży pożarnej pod Zieloną Górą. Trwają poszukiwania mężczyzny

30 styczeń 2023
Autor: 
Akcja policji i straży pożarnej pod Zieloną Górą Fot. KMP Zielona Góra

Akcja służb w Przybymierzu (gmina Nowogród Bobrzański). Mundurowi szukają Tomasza O., który oddalił się z miejsca zamieszkania i nadal nie wrócił.

Wszystko wydarzyło się w poniedziałek, 30 stycznia, około godziny 14:30. Ze wstępnych ustaleń wynika, że w jednym z budynków mieszkalnych w miejscowości Przybymierz doszło do awantury domowej. W trakcie zatargu z domu oddalił się mężczyzna, Tomasz O., który do tej pory nie wrócił do miejsca zamieszkania.

Poszukiwania mężczyzny prowadzi Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze. W działania zaangażowanych zostało wiele patroli policji, w tym przewodnik z psem tropiącym. Dodatkowo po godzinie 22:00 na miejsce wezwano strażaków z Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej OSP Jarogniewice, którzy dysponują między innymi dronem z kamerą termowizyjną oraz psami poszukiwawczymi.

Mundurowi nieustannie przeczesują okoliczne kompleksy leśne oraz miejscowości. Przeszukiwane są wszystkie miejsca, w których może przebywać poszukiwany mężczyzna.

Widziałeś mężczyznę? Powiadom policję

Mężczyzna ubrany był w czarną, gładką kurtkę z kapturem, jaskrawoczerwoną bluzę bez kaptura z białymi napisami z przodu oraz granatowe, poprzecierane jeansy. Ponadto miał na sobie czarne buty sportowe z czerwonymi sznurówkami.

- Wszystkie osoby, które mają informacje na temat miejsca pobytu poszukiwanego Tomasza O., prosimy o pilny kontakt pod numerem alarmowym 112 lub pod numerem telefonu 519 534 622 - apeluje podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzecznik policji w Zielonej Górze.

Aktualizacja: Mężczyzna został odnaleziony.

Przeczytaj też: Straż pożarna w Zielonej Górze wycofała drabinę po incydencie w Inowrocławiu. Będzie zastępczy sprzęt


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u