Autobus zderzył się z osobówką w Zielonej Górze. Cztery osoby poszkodowane!

31 styczeń 2023
Autor: 
Autobus zderzył się z osobówką w Zielonej Górze. Cztery osoby poszkodowane! Redakcja

Groźny poranny wypadek w Zielonej Górze. Autobus zderzył się z samochodem osobowym i wpadł do rowu. Cztery osoby zostały poszkodowane!

We wtorek, 31 stycznia około godziny 5:50 na skrzyżowaniu Drogi Wojewódzkiej numer 282 z ulicą Syrkiewicza w zielonogórskim Nowym Kisielinie doszło do zderzenia autobusu z samochodem osobowym marki Audi. W wyniku zderzenia autobus, którym podróżowało kilkadziesiąt osób wypadł z drogi i wjechał przodem do przydrożnego rowu.

Na miejsce zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej, zespoły ratownictwa medycznego oraz patrole policji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Wojewoda Lubuski Marek Cebula z poparciem dla Marcina Pabierowskiego

Wypadek Zielona Góra

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący autobusem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu Audi i doprowadził do zderzenia. W osobowym Audi przód został kompletnie rozbity, natomiast autobus wypadł z drogi i wjechał przodem do rowu. 

- Autobusem podróżowało 40 osób, 38 z nich po zdarzeniu poszło do pracy. Dwie osoby zostały lekko poszkodowane - podaje st. kpt. Arkadiusz Kaniak, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Zielonej Górze.

Do szpitala trafiły łącznie cztery osoby biorące udział w zdarzeniu. Czynności prowadzą obecnie zielonogórscy policjanci, którzy ustalają dokładne przyczyn wypadku. Ruch na Drodze Wojewódzkiej numer 282 jest częściowo ograniczony, mogą występować utrudnienia. 

Czytaj także - Straż pożarna w Zielonej Górze wycofała drabinę po incydencie w Inowrocławiu. Będzie zastępczy sprzęt


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u