Kolizja w Zielonej Górze. Taksówka uderzyła w Porsche

08 luty 2023
Autor: 
Kolizja w Zielonej Górze. Taksówka uderzyła w Porsche Fot. Czytelnik

Kolizja w Zielonej Górze. W Ochli doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Na szczęście straty są jedynie materialne.

Zgłoszenie o zdarzeniu drogowym wpłynęło do zielonogórskich służb w środowe przedpołudnie, 8 lutego, tuż po godzinie 10:40. Na ulicy Ochla-Zielonogórska w rejonie ul. Ochla-Świętego Huberta doszło do kolizji z udziałem dwóch samochodów osobowych.

Kierowca taksówki poruszający się Skodą jechał w kierunku centrum miasta. Przed nim znajdowało się osobowe Porsche, którego kierowca zwolnił przed łukiem drogi. Nie zauważył tego jednak kierujący taksówką i uderzył on w tył poprzedzającego go auta.

Nikt nie został poszkodowany

Na miejsce przybył zastęp straży pożarnej z OSP Ochla oraz patrol policji z Wydziału Ruchu Drogowego. Wszystkie osoby jadące osobówkami opuściły je o własnych siłach. Nikt nie doznał również poważniejszych obrażeń, dlatego obyło się bez interwencji zespołu ratownictwa medycznego.

W tym zdarzeniu na szczęście straty są jedynie materialne. Pojazdy biorące udział w stłuczce zablokowały pas ruchu w kierunku centrum miasta, ale obecnie nie ma większych utrudnień w ruchu.

Policjanci zakwalifikują ten incydent jako kolizja drogowa.

Przeczytaj też: Szpital w Zielonej Górze zlikwidował kolejne ogrodzenia. "Nie powinien być otoczony płotem" (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u