Zaginął Jarosław B. z Krzeszyc. Sulęcińska policja prosi o pomoc!

20 luty 2023
Autor: 
Zaginął Jarosław B. z Krzeszyc Fot. KPP Sulęcin

Trwają poszukiwania Jarosława B. z Krzeszyc. Sulęcińscy policjanci proszą o pomoc.

W sobotę, 4 lutego w godzinach nocnych mężczyzna opuścił swoje mieszkanie przy ulicy Skwierzyńskiej w Krzeszycach i udał się w nieznanym kierunku. 42-letni Jarosław B. wciąż nie nawiązał kontaktu z rodziną oraz nie powrócił do domu. Sulęcińska policja prowadzi poszukiwania i prosi o pomoc w nagłośnieniu sprawy.

Zaginął Jarosław B. z Krzeszyc

Zaginiony mężczyzna cierpi na niedowład prawej strony ciała, ma problemy z poruszaniem się i mówieniem. W dniu zaginięcia brany był w kurtkę pikowaną z kapturem koloru czarnego, spodnie dresowe koloru czarnego, buty sportowe koloru czarnego z czerwonymi wstawkami. Na ręku posiadał zegarek koloru czarnego typu smartwatch. 

Rysopis: Mężczyzna ma około 180 centymetrów wzrostu, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie ciemne, oczy piwne, uszy średnie odstające. Pomiędzy brwiami posiada bliznę o owalnym kształcie. Na lewej łopatce posiada tatuaż przedstawiający lwa z pazurami.

Wszystkie osoby mające informacje na temat miejsca pobytu zaginionego 42-latka proszone są o kontakt z policją w Sulęcinie pod numerami telefonów: 47 79 312 11 lub 47 79 312 12.

Aktualizacja: - Mężczyzna został odnaleziony. Jego życiu i zdrowi nie zagraża niebezpieczeństwo - informuje sierż. sztab. Klaudia Biernacka, rzecznik sulęcińskiej policji.

Czytaj także - Krosno Odrz.: Przejazd przez miasto to koszmar. Podróż trwa nawet 2 godziny dłużej!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u