Groźny wypadek na S3 pod Gorzowem. Jedna osoba została ranna!

22 luty 2023
Autor: 
Groźny wypadek na S3 pod Gorzowem. Jedna osoba została ranna! Fot. Grupa Stoją ! Gorzów

Samochód ciężarowy uderzył w przyczepę służby drogowej. Jedna osoba została ranna. Ruch w kierunku Szczecina jest zablokowany!

W środę, 22 lutego około godziny 13 na trasie S3 za Gorzowem Wielkopolskim w kierunku Szczecina doszło do zderzenia samochodu ciężarowego z przyczepą służby drogowej. Na miejsce zadysponowano cztery zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz patrole policji.

 

Wypadek S3 Gorzów Wielkopolski

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem ciężarowym nie zauważył stojącego na pasie awaryjnym pojazdu służby drogowej i uderzył w tył jego naczepy. W wyniku uderzenia kabina ciężarówki odpadła od podwozia. Poszkodowany został kierowca.

Pracownicy służby drogowej znajdowali się poza pojazdem na poboczu i nie odnieśli żadnych obrażeń. Czynności na miejscu zdarzenia prowadzą gorzowscy policjanci, którzy ustalają dokładne przyczyny i okoliczności wypadku.

Utrudnienia S3

Ruch w kierunku Szczecina jest całkowicie zablokowany. Utrudnienia mogą potrwać nawet do godziny 16. Ruchem kieruje policja. Można skorzystać z objazdu przez tzw. starą trójkę.

Czytaj także - Strażak z Gorzowa odszedł na emeryturę po 24 latach służby. Koledzy z jednostki zlali go wodą (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u