Wypadek na DW283 pod Zieloną Górą. Droga jest zablokowana!

09 marzec 2023
Autor: 
Wypadek na DW283 pod Zieloną Górą. Droga jest zablokowana!

Wypadek na DW283 pod Zieloną Górą. Zderzyły się dwa samochody osobowe. Droga jest zablokowana!

W czwartek, 9 marca około godziny 7:20 na Drodze Wojewódzkiej numer 283 w pobliżu sołectwa Barcikowice w Zielonej Górze doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych marki Volkswagen i Peugeot. Na miejsce zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz patrol policji.

Wypadek DW283

W wyniku zdarzenia jedna osoba została poszkodowana i trafiła pod opiekę ratowników medycznych. Czynności na miejscu zdarzenia prowadzą już zielonogórscy policjanci. Funkcjonariusze ustalają przyczyny oraz okoliczności zdarzenia. 

Droga Wojewódzka numer 283 na odcinku Książ Śląski - Zielona Góra jest zablokowana. Nie wiadomo jak długo potrwają utrudnienia. 

Trudne warunki na drogach w regionie

Opady śniegu oraz ujemna temperatura wpływają na warunki do jazdy. Miejscami drogi mogą być śliskie i oblodzone. Noga z gazu!

Aktualizacja godzina 10:30 - Zdarzenie zakwalifikowano jako kolizja. Ruch został wznowiony. 

Czytaj także - Fikcyjny pracownik banku wyrolował kobietę na 4,5 tysiąca. "Podała mu swoje dane"


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u