Tragedia w Zielonej Górze. Nie żyje 60-latek. Został potrącony przez pociąg?

09 marzec 2023
Autor: 
Tragedia w Zielonej Górze. Nie żyje 60-latek. Został potrącony przez pociąg? Redakcja/Archiwum

Tragedia w Zielonej Górze. W szpitalu zmarł starszy mężczyzna. Czy został potrącony przez pociąg?

Wszystko wydarzyło się w środę, 8 marca tuż przed północą w rejonie ulicy Zagłoby w Zielonej Górze. Świadkowie w rejonie torów kolejowych zauważyli nieprzytomnego mężczyznę. Na miejsce zadysponowano zespół ratownictwa medycznego oraz patrole policji.

Wypadek Zielona Góra

Mężczyzna został najprawdopodobniej potrącony przez pociąg. Świadczyć mogą o tym poważne obrażenia, jakich doznał 60-latek. Jak ustalił portal NewsLubuski.pl poszkodowany mężczyzna stracił rękę. Ranny został przetransportowany do szpitala.

Niestety mimo wysiłku ratowników oraz lekarzy życia mężczyzny nie udało się uratować. Czynności w rejonie ulicy Zagłoby prowadzili policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej pod nadzorem prokuratora.

Dokładne okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia zostaną ustalone w trakcie postępowania. 

Czytaj także - Wypadek na DW283 pod Zieloną Górą. Droga jest zablokowana!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u