Zderzenie Forda z BMW na skrzyżowaniu w Zielonej Górze

22 marzec 2023
Autor: 
Zderzenie Forda z BMW na skrzyżowaniu w Zielonej Górze

Zderzenie dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu w Zielonej Górze. 

W środę, 22 marca około godziny 20:10 na skrzyżowaniu al. Wojska Polskiego z ulicą Reja w Zielonej Górze doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych marki Ford i BMW. Na miejsce zadysponowano patrol policji.

Kolizja Zielona Góra

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca jadący samochodem osobowym marki Ford wykonywał manewr skrętu w ulicę Reja i wymusił pierwszeństwa przejazdu na jadącym w kierunku centrum kierowcy BMW.

Doszło do zderzenia pojazdów, które zablokowały dwa pasy ruchu w kierunku centrum miasta. Obecnie uszkodzone samochody są zabezpieczane przez pomoc drogową.

Czytaj także - Ciężarówka pełna nielegalnych śmieci z Niemiec jechała do Polski (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u