Sulechów: Kierowca w chwilę uzbierał 57 punktów karnych! Co zrobił?

29 marzec 2023
Autor: 
Sulechów: Kierowca w chwilę uzbierał 57 punktów karnych! Co zrobił? Lubuska Policja

Kierowcy w Sulechowie wystarczyło kilkanaście sekund na zdobycie 57 punktów karnych! 

Zielonogórscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 33-letniego kierowcę, który przekroczył dozwoloną prędkość, przejechał linię podwójną ciągłą, nie miał zapiętych pasów bezpieczeństwa i rozmawiał przez telefon. Na domiar złego auto, którym jechał nie posiadało ważnych badań technicznych!

Zatrzymane prawo jazdy

- W trakcie kontroli okazało się, że mężczyzn kierował po alkoholu i dodatkowo miał zakaz prowadzenia pojazdów - podaje podinsp. Małgorzata Stanisławska, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze. 

Po krótkim podsumowaniu okazało się, że mężczyzna swoimi przewinieniami zdołał  zdobyć aż 57 punktów karnych, które będą aktywne przez najbliższe dwa lata. Policjanci zabrali 33-latkowi prawo jazdy oraz skierowali wniosek do sądu.

Mężczyźnie grozi teraz nawet 30 dni aresztu, dodatkowo sąd może zadecydować o zakazie prowadzenia pojazdów mechanicznych na określoną liczbę dni.

Czytaj także - Dodatkowe środki na dziecięcą psychiatrię w Lubuskiem!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u