16-latek poluzował śruby w rowerze znajomego. Młody mężczyzna miał przez to poważny wypadek!

29 marzec 2023
Autor: 
16-latek poluzował śruby w rowerze znajomego. Młody mężczyzna miał przez to poważny wypadek!

16-latek poluzował śruby w rowerze znajomego. Doszło do wypadku. Teraz młody żartowniś odpowie przed sądem dla nieletnich!

w niedzielę, 26 marca gubińscy policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące groźnego zdarzenia z udziałem rowerzysty. Na miejscu okazało się, że młody mężczyzna stracił panowanie nad jednośladem, wjechał w dziurę, urwał koło i przewrócił się na asfalt. Mężczyzna doznał obrażeń głowy oraz ukruszenia kilku zębów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Płonie opuszczony budynek w Sulechowie. Łuna ognia widoczna z daleka

Celowo uszkodził rower, doszło do wypadku

Jak się okazało do wypadku nie doszło przez przypadek. Przed zdarzeniem poszkodowany postawił swój rower w pobliżu sklepu i udał się na zakupy. W tym czasie znany mu 16-latek poluzował śruby od kierownicy oraz koła.

Policjanci podjęli decyzje o skierowaniu sprawy do sądu dla nieletnich w Krośnie Odrzańskim. Tam podjęte zostaną dalsze decyzje w sprawie 16-letniego sprawcy zdarzenia. 

Czytaj także - Ktoś podpalił głowę bezdomnego w Gorzowie? To fake news!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u