Podwójne zabójstwo w Międzychodzie! Trwa policyjna obława za 24-letnim Marcinem Wolfem!

30 marzec 2023
Autor: 
Podwójne zabójstwo w Międzychodzie! Trwa policyjna obława za 24-letnim Marcinem Wolfem! Wielkopolska Policja

Trwa policyjna obława za 24-letnim Marcinem Wolfem, który zabił dwie osoby w powiecie międzychodzkim! 

W środę, 29 marca w godzinach wieczornych na terenie powiatu międzychodzkiego, który graniczy z województwem lubuskim doszło do podwójnego zabójstwa. Najpierw służby otrzymały informacje o pożarze w miejscowości Muchocin, tam podczas akcji gaśniczej ujawniono zwłoki 22-latka. Obrażenia na ciele wskazywały na zabójstwo. Sprawca prawdopodobnie podpalił mieszkanie, aby zatrzeć ślady.

Policyjna obława za zabójcom

Policjanci ustalili, że za zabójstwem 22-latka stoi 24-letni Marcin Wolf. Mężczyzna po zabójstwie i podpaleniu ukradł samochód swojej ofiary i uciekł w nieznanym kierunku. W trakcie prowadzonych działań służby otrzymały kolejną mrożącą krew w żyłach informację - doszło do drugiego zabójstwa! 

W mieszkaniu przy ulicy 3 Maja w Międzychodzie znaleziono zwłoki 45-letniej kobiety. Obrażenia na ciele wskazywały, że doszło do zabójstwa. Śledczy szybko powiązali dwie sprawy ze sobą i ustalili, że za zbrodniami stoi ten sam 24-letni Marcin Wolf. 

Mężczyzna po dokonaniu zbrodni porzucił kradziony samochód w okolicach Międzychodu i uciekł do lasu. Trwają działania pościgowo - poszukiwawcze za 24-latkiem. W działania zaangażowano liczne siły i środki policji. 

Czytaj także - Ktoś podpalił głowę bezdomnego w Gorzowie? To fake news!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u