Groźne zdarzenie na S3 pod Gorzowem. Jedno z aut spłonęło!

30 marzec 2023
Autor: 
Groźny wypadek na S3 pod Gorzowem. Jedno z aut spłonęło! Redakcja/Archiwum

Groźny zdarzneie na trasie S3 pod Gorzowem Wielkopolskim. Jedno z aut spłonęło. Droga w kierunku Zielonej Góry jest zablokowana!

W czwartek, 30 marca około godziny 16:05 na trasie S3 między węzłami Gorzów Wielkopolski Północ - Gorzów Wielkopolski Zachód doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych marki Peugeot i Suzuki. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej oraz patrole policji.

Wypadek S3 Gorzów Wielkopolski

Po zderzeniu osobowe Suzuki zapaliło się i spłonęło jeszcze przed przyjazdem służb. Szczęśliwie wszyscy uczestnicy zdołali opuścić pojazdy i ewakuować się w bezpieczne miejsce. W wyniku zdarzenia nikomu nic poważnego się nie stało. 

Czynności na miejscu prowadzą już gorzowscy policjanci. Funkcjonariusze ustalają dokładne przyczyny i okoliczności kolizji. Ruch w kierunku Zielonej Góry odbywa się jednym pasem!

Czytaj także - Trwa podnoszenie zabytkowego mostu w Krośnie Odrzańskim!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u