Pożar w Skwierzynie. Płonął samochód, nic z niego nie zostało (ZDJĘCIA)

05 kwiecień 2023
Autor: 
Pożar w Skwierzynie. Płonął samochód, nic z niego nie zostało Fot. OSP Skwierzyna

Pożar w Skwierzynie. W ogniu stanął samochód dostawczy, który znajdował się w pobliżu budynku mieszkalnego. Pojazd doszczętnie spłonął.

Zgłoszenie wpłynęło do dyżurnego straży pożarnej w Międzyrzeczu w środowe popołudnie, 5 kwietnia. Tuż po godzinie 12:30 na terenie posesji przy ulicy Gorzowskiej w Skwierzynie doszło do pożaru samochodu marki Renault Traffic.

Do akcji wyjechały dwa zastępy gaśnicze z miejscowej jednostki OSP Skwierzyna. Wysłano także zastęp z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Międzyrzeczu. W chwili przyjazdu pierwszego samochodu na miejsce zdarzenia, bus była już całkowicie objęty ogniem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Zadłużenie miasta na koniec 2024 r. skoczy do prawie 664 mln zł. Prezydent Dariusz Lesicki: To będzie najwyższy w historii budżet. Czekają nas ogromne inwestycje ...

Samochód doszczętnie spłonął

Strażacy wyposażeni w aparaty powietrzne szybko rozwinęli linie gaśnicze. Następnie podali dwa prądy piany w natarciu na płonący samochód. Po chwili sytuacja pożarowa została opanowana. Niestety Renault nadaje się już tylko do kasacji.

Dokładna przyczyna pożaru nie jest znana. Ogień prawdopodobnie pojawił się w komorze silnika.

Przeczytaj też: Nowy samochód gaśniczy dla strażaków ze Strzelec Krajeńskich. Kosztował ponad 1,2 miliona (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u