Zniszczony wóz strażacki z Gorzowa trafił na licytację!

16 kwiecień 2023
Autor: 
Zniszczony wóz strażacki z Gorzowa trafił na licytację! Fot. Serwis Carrot.pl

Zniszczony wóz strażacki z Gorzowa trafił na licytację. Obecnie najwyższa oferta za Scanię z 2021 roku wynosi 177 tys. złotych!

Zniszczony w zdarzeniu drogowym wóz strażacki z Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej numer 2 w Gorzowie Wielkopolskim trafił na licytację w serwisie Carrot.pl. Ogłoszenie będzie aktywne do najbliższej środy, tj. 19 kwietnia. Obecnie najwyższa oferta wynosi nieco ponad 177 tys. złotych. Co stało się z pojazdem wartym ponad milion złotych?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Wybory Parlamentarne 2023 - droga do Warszawy ...

Wypadek wozu strażackiego

Strażacy z Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej numer 2 w Gorzowie Wielkopolskim pod koniec 2021 roku otrzymali nowy wóz strażacki marki Scania zabudowany przez firmę Szczęśniak. Zakup pojazdu wartego 1,2 mln złotych został dofinansowany m.in. ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Zielonej Górze oraz funduszu wsparcia Państwowej Straży Pożarnej.

W środę, 17 sierpnia 2022 roku około godziny 10 strażacy zostali zaalarmowani do pożaru budynku magazynowego w miejscowości Stanowice. W trakcie dojazdu w miejscowości Bogdaniec doszło do wypadku. Kierowca wozu strażackiego chcąc uniknąć zderzenia z nieprawidłowo jadącym samochodem osobowym zjechał na pobocze, niestety wówczas wóz się przewrócił na bok. 

Strażacy nie odnieśli poważniejszych obrażeń, jednak zostali przetransportowani do szpitala, gdzie przeszli szczegółowe badania. Zniszczona Scania nie nadawała się do naprawy i trafiła na licytację, która zaczęła się od kwoty 100 tys. złotych. 

Czytaj także - Kupił prawo jazdy za 1000 euro. Wpadł podczas kontroli koło Zielonej Góry


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u