Sulechów: W kilka chwil stracili dach nad głową. Ruszyła zbiórka pieniędzy dla pogorzelców!

16 kwiecień 2023
Sulechów: W kilka chwil stracili dach nad głową. Ruszyła zbiórka pieniędzy dla pogorzelców! zrzutka.pl

Pożar doszczętnie strawił mieszkanie czteroosobowej rodziny z Sulechowa. Ruszyła zbiórka pieniędzy dla pogorzelców!

W piątek, 14 kwietnia chwilę po godzinie 17 w jednym z mieszkań bloku przy ulicy Tkackiej 4 w Sulechowie wybuchł pożar. Ogień rozprzestrzeniał się w błyskawicznym tempie. Jeszcze przed przyjazdem pierwszych zastępów straży pożarnej płomienie wydostały się na zewnątrz budynku przez okna.

Pożar Sulechów

W momencie wybuchu pożaru w mieszkaniu przebywał tylko 13-letni chłopiec, który uciekając uratował także psa. Na miejsce zadysponowano łącznie 5 zastępów straży pożarnej oraz patrol policji. Strażacy prowadzili akcję gaśniczą od wewnątrz jak i z zewnątrz budynku z użyciem podnośnika mechanicznego. Ewakuowano również część mieszkańców bloku. 

Pożar został opanowany już po kilkunastu minutach, w dalszej kolejności strażacy musieli dogasi pozostałe zarzewia ognia oraz oddymić cały budynek. Niestety ogień strawił praktycznie całe mieszkanie wraz z wyposażeniem i rzeczami osobistymi 4-osobowej rodziny.  - Syn został z tym, w czym wyszedł reszta rzeczy została strawiona przez pożar - pisze Pan Andrzej, organizator zbiórki. 

Ruszyła zbiórka pieniędzy dla pogorzelców

Na portalu pomaga.pl założona została zbiórka pieniędzy dla poszkodowanej w wyniku pożaru rodziny. Zbierane są pieniądze na zakup niezbędnych rzeczy oraz remont generalny mieszkania.  Czytaj także - Zniszczony wóz strażacki z Gorzowa trafił na licytację!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u