Zderzenie trzech pojazdów na krajowej "27" pod Nowogrodem Bobrzańskim (ZDJĘCIA)

17 kwiecień 2023
Autor: 
Zderzenie trzech pojazdów na krajowej "27" pod Nowogrodem Bobrzańskim Redakcja

Kolizja na drodze krajowej nr 27 na odcinku Piaski - Nowogród Bobrzański. Zderzyły się trzy samochody. Na miejsce wezwano służby ratownicze.

Zgłoszenie wpłynęło do zielonogórskich służb w poniedziałkowe popołudnie, 17 kwietnia, tuż po godzinie 13:35. Na 46-kilometrze krajowej "27" na odcinku Piaski - Nowogród Bobrzański doszło do kolizji z udziałem trzech pojazdów. Zdarzenie miało miejsce na wysokości baru ulokowanego nieopodal skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 290.

Kierujący samochodem marki Volkswagen jechał w stronę Nowogrodu Bobrzańskiego. Nagle w tył pojazdu uderzył kierowca dostawczego Renault. Siła zderzenia była na tyle duża, że Volkswagen odbił się i wleciał na Mercedesa, który wyjeżdżał z leśnego parkingu.

Nikt nie został poszkodowany

Na miejsce przybył zastęp straży pożarnej z Zielonej Góry oraz zastęp ochotników z OSP Kaczenice. Dojechał także patrol policji z Wydziału Ruchu Drogowego.

Wszyscy kierowcy opuścili swoje pojazdy o własnych siłach. Na szczęście nikt nie doznał poważniejszych obrażeń i obyło się bez interwencji zespołu pogotowia ratunkowego.

Początkowo pojazdy biorące udział w kolizji blokowały jeden pas ruchu. Obecnie ruch odbywa się już bez utrudnień. Wszystkie szczegóły i okoliczności zdarzenia ustalają policjanci

Przeczytaj też: Nowe autobusy elektryczne MZK Zielona Góra wyjechały na trasy. Kosztowały blisko 23,6 miliona (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u