Pożar na składowisku odpadów w Zielonej Górze. W akcji 4 zastępy straży pożarnej!

03 maj 2023
Autor: 
Pożar na składowisku odpadów w Zielonej Górze. W akcji 4 zastępy straży pożarnej!

Pożar na terenie składowiska odpadów w Zielonej Górze. W akcji 4 zastępy straży pożarnej.

W środę, 3 maja około godziny 14:20 dyżurny operacyjny Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej otrzymał zgłoszenie dotyczące pożaru na terenie składowiska odpadów w Zielonej Górze. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej numer 1 oraz po jednym zastępie z okolicznych jednostek OSP w Raculi i Starym Kisielinie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Wybory Parlamentarne 2023

Pożar wysypiska śmieci

Ogień pojawił się na hałdzie składowanych odpadów komunalnych. Czarny dym widoczny był w różnych regionach miasta. Strażacy wyposażeni w aparaty powietrzne prowadzą akcję gaśniczą. W działaniach pomagają również pracownicy wysypiska, którzy za pomocą ciężkiej ładowarki kołowej przysypują miejsce objęte pożarem. 

Sytuacja pożarowa jest obecnie opanowana, trwa przelewanie pogorzeliska oraz dogaszanie pozostałych zarzewi ognia. Nikt nie został poszkodowany. Przyczyna pożaru nie jest obecnie znana.

Czytaj także - Gorzów: Pożar w budynku Słowianki. Ewakuowano 23 osoby. Trwa akcja gaśnicza!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u