Rozpoznajesz tę kobietę? Szuka jej policja we Wschowie (ZDJĘCIA)

05 maj 2023
Autor: 
Rozpoznajesz tę kobietę? Szuka jej policja we Wschowie Fot. KPP Wschowa

Policja we Wschowie szuka kobiety, która wyszła bez płacenia ze sklepu w miejscowości Jędrzychowice. Mundurowi proszą mieszkańców o pomoc w jej identyfikacji.

Wszystko wydarzyło się w piątek, 14 kwietnia, w Jędrzychowicach (gmina Szlichtyngowa). Około godziny 18:45 w sklepie Dino przebywała kobieta, która ostatecznie wyszła bez płacenia.

- Kobieta po kilku minutach pobytu w markecie zapakowała do swojej torby opakowania z kawą, po czym wykorzystując nieuwagę personelu, szybko opuściła sklep, nie płacąc za towar. Straty wyceniono na kwotę ponad 300 złotych - relacjonuje nadkom. Maja Piwowarska, rzecznik policji we Wschowie.

Policja publikuje wizerunek kobiety

Sprawą zajmują się funkcjonariusze ze wschowskiej policji, ale do tej pory nie udało im się namierzyć podejrzanej. Mundurowi opublikowali więc wizerunek poszukiwanej kobiety.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Wybory Parlamentarne 2023 - droga do Warszawy ...

- Wizytę w sklepie i zachowanie klientki zarejestrował monitoring. Ktokolwiek ją rozpoznaje, proszony jest o kontakt z prowadzącym sprawę mł. asp. Rafałem Wolnym pod numerem telefonu 47 79 43 230, bądź z dyżurnym wschowskiej policji pod numerem 47 79 43 211 - apeluje nadkom. Piwowarska.

Policja podkreśla, że gwarantuje anonimowość.

Przeczytaj też: Wpadł obywatel Ukrainy z fałszywym prawem jazdy. "Nie przyznał się do winy"


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u