Płonie naczepa ciężarówki na S3 pod Zieloną Górą. Trwa akcja gaśnicza!

07 maj 2023
Autor: 
Płonie naczepa ciężarówki na S3 pod Zieloną Górą. Trwa akcja gaśnicza!

Płonie naczepa ciężarówki na S3 pod Zieloną Górą. Trwa akcja gaśnicza. Występują utrudnienia w ruchu!

W niedzielę, 7 maja około godziny 10:50 na trasie S3 w rejonie miejscowości Stożne pod Zieloną Górą doszło do pożaru naczepy samochodu ciężarowego. Na miejsce zadysponowano łącznie 5 zastępów straży pożarnej oraz patrol policji. Występują spore utrudnienia w ruchu!

Pożar na trasie S3 pod Zieloną Górą

Kierowca samochodu ciężarowego, gdy dostrzegł rozwijający się pożar zjechał na pas awaryjny i odczepił naczepę od ciągnika siodłowego. W wyniku zdarzenia nikt nie został poszkodowany. Strażacy prowadzą obecnie akcję gaśniczą. Na odcinku Sulechów - Zielona Góra mogą występować spore utrudnienia w ruchu. 

Czytaj także - Wypadek koło Zielonej Góry. Zderzenie osobówek. Cztery osoby zostały ranne (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u