Tragiczny pożar pod Gorzowem. Jedna osoba nie żyje, jedna trafiła do szpitala!

07 maj 2023
Autor: 
Tragiczny pożar pod Gorzowem. Jedna osoba nie żyje, jedna trafiła do szpitala! PSP Gorzów

Tragiczny pożar w budynku wielorodzinnym pod Gorzowem. Jedna osoba nie żyje, jedna trafiła do szpitala!

W niedzielę, 7 maja około godziny 12:20 gorzowscy strażacy otrzymali zgłoszenie dotyczące pożaru w budynku wielorodzinnym w miejscowości Łupowo. Na miejsce zadysponowano łącznie 6 zastępów straży pożarnej oraz patrole policji. Z chwilą dojazdu pierwszych zastępów pożar był już mocno rozwinięty.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Dziecko samowolnie opuściło przedszkole. Nikt tego nie zauważył

Tragiczny pożar pod Gorzowem Wielkopolskim

- Pożarem objęte były dwa pomieszczenia w domu typu bliźniak. W środku odnaleziono zwęglone zwłoki. Jedna osoba podtruta dymem trafiła do szpitala - podaje st. kpt. Arkadiusz Kaniak, oficer prasowy lubuskich strażaków. 

Budynek zamieszkiwały łącznie cztery osoby. Trwa ustalanie miejsce pobytu jednego z mieszkańców. - Trwa szczegółowe przeszukiwanie budynku - dodaje st. kpt. Arkadiusz Kaniak. 

Pożar został już opanowany. Trwa dogaszanie pozostałych zarzewi ognia oraz oddymianie pomieszczeń. Przyczyna pożaru nie jest obecnie znana, ustali to biegły z zakresu pożarnictwa. Na miejsce wkrótce dotrze grupa dochodzeniowo - śledcza policji oraz prokurator. 

Czytaj także - Poważne potrącenie 14-latki w Szprotawie. Za kierownicą 78-latek! [FILM]


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u