Ciężarówka przewróciła się na rondzie w Gorzowie. Na jezdnię rozsypało się drewno (ZDJĘCIA)

08 maj 2023
Autor: 
Ciężarówka przewróciła się na rondzie w Gorzowie Fot. Stoją! Gorzów/FB

Zdarzenie drogowe w Gorzowie Wielkopolskim. Przewróciła się ciężarówka, która przewoziła drewno. Pojazd leży na boku na rondzie.

Zgłoszenie wpłynęło do gorzowskich służb w poniedziałkowe popołudnie, 8 maja. Około godziny 14:30 na rondzie położonym w ciągu drogi krajowej nr 22 łączącym ulice Zawackiej i Łukasińskiego doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu ciężarowego.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący ciężarówką marki Mercedes jechał w stronę ulicy Walczaka. Na rondzie pojazd z nieznanych przyczyn przewrócił się na bok. Do ciągnika siodłowego podczepiona była naczepa, na której przewożono drewno. Kłody wysypały się na jezdnię.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Wybory Parlamentarne 2023 - droga do Warszawy ...

Kierowcy nic się nie stało

Do akcji wysłano dwa zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1. Dojechał też patrol policji, który będzie ustalał wszelkie szczegóły tego incydentu. Na szczęście kierowca ciężarówki nie doznał poważniejszych obrażeń i opuścił ją o własnych siłach.

W miejscu zdarzenia występują utrudnienia w ruchu. Aby postawić ciężarówkę na koła potrzebny będzie specjalny sprzęt. Wówczas rondo będzie mogło być całkowicie zablokowane.

Przeczytaj też: Źrebak wpadł do szamba pod Gorzowem. Na ratunek ruszyli strażacy (ZDJĘCIA)

Fot. KM PSP Gorzów Wlkp.


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u