Pożar w Zielonej Górze. Zapalił się samochód osobowy (ZDJĘCIA)

08 maj 2023
Autor: 
Pożar w Zielonej Górze. Zapalił się samochód osobowy Redakcja

Pożar w Zielonej Górze. Przy alei Zjednoczenia w ogniu stanął samochód osobowy. Do akcji wysłano trzy zastępy straży pożarnej.

Informacja o pożarze wpłynęła do dyżurnego straży pożarnej w Zielonej Górze w poniedziałek, 8 maja, chwilę po godzinie 17:00. W ogniu stanął samochód osobowy marki Chrysler PT Cruiser. Pojazd znajdował się w rejonie stacji paliw przy alei Zjednoczenia.

Do akcji wyjechały dwa zastępy gaśnicze z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2. Dodatkowo wysłano także strażaków ochotników z OSP Przylep.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Wybory Parlamentarne 2023

Sytuacja szybko opanowana

W chwili dojazdu pierwszego samochodu na miejsce zdarzenia, ogień znajdował się pod maską pojazdu. Strażacy szybko rozwinęli linię gaśniczą i wyposażeni w aparaty powietrzne przystąpili do działań. Pożar został opanowany przy użyciu piany gaśniczej.

Już po kilku minutach sytuacja pożarowa została opanowana. Następnie strażacy rozpoczęli dogaszanie. Wszystko na bieżąco kontrolowali kamerą termowizyjną.

Dokładna przyczyna pożaru nie jest znana. Na miejsce zdarzenia dojechał jeszcze patrol policji z Wydziału Ruchu Drogowego.

Przeczytaj też: "Trzeźwy poranek" koło Zielonej Góry. Wpadło dwóch kierowców na "podwójnym gazie" (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u