Czerwony wąż postawił na nogi strażaków z Gorzowa. Pełzał po klatce schodowej

18 maj 2023
Autor: 
Czerwony wąż postawił na nogi strażaków z Gorzowa Fot. KM PSP Gorzów Wlkp.

Wąż pełzający po klatce schodowej wzbudził niepokój mieszkańców bloku w Gorzowie Wielkopolskim. Do akcji wezwano straż pożarną.

Wszystko wydarzyło się rano w czwartek, 18 maja. Chwilę przed godziną 7:20 dyżurny straży pożarnej w Gorzowie Wielkopolskim odebrał dość nietypowe zgłoszenie. Chodziło o węża, który pełzał po klatce schodowej.

- Czerwony wąż znajdował się na parterze w budynku wielorodzinnym przy ulicy Ireny Sendlerowej - relacjonuje bryg. Bartłomiej Mądry, rzecznik gorzowskich strażaków.

Strażacy w akcji

Na miejsce przyjechał zastęp strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1, która mieści się przy ulicy Walczaka. Kiedy tylko weszli na korytarz okazało się, że to najprawdopodobniej wąż zbożowy, który nie jest jadowity. Gad zapewne po prostu uciekł komuś z terrarium.

Strażacy schwytali węża i przekazali go specjalistycznej firmie, która się nim zaopiekowała.

Przeczytaj też: Napad na bank w Nowogrodzie Bobrzańskim. Zatrzymano podejrzanego (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u