Pedofil wysyłał dziewczynkom treści erotyczne. Czujna matka wezwała policję!

01 czerwiec 2023
Autor: 
Pedofil wysyłał dziewczynkom treści erotyczne. Czujna matka wezwała policję! Lubuska Policja

Mężczyzna przesyłał dziewczynkom z województwa lubuskiego treści erotyczne. Dzięki czujności matki jednej z dziewczynek pedofil trafił w ręce policji!

Wszystko wydarzyło się w ostatnich dniach na terenie województwa lubuskiego oraz mazowieckiego. 48-letni mężczyzna kontaktował się z małoletnimi dziewczynkami za pomocą komunikatorów internetowych. W trakcie wymiany korespondencji mężczyzna przesyłał treści o charakterze erotycznym w postaci zdjęć i filmów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Wojewoda Lubuski Marek Cebula z poparciem dla Marcina Pabierowskiego

Czujność matki pomogła w zatrzymaniu pedofila

Jedna z dziewczynek mieszkająca w województwie lubuskim otrzymała od 48-latka erotyczne wiadomości. Całą korespondencję zauważyła matka małoletniej, która postanowiła o wszystkim poinformować policję. Mundurowi podjęli niezbędne czynności.

- Oprócz miejscowych funkcjonariuszy, w sprawę zaangażowali się policjanci z Wydziału Kryminalnego oraz Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp. - podaje podinsp. Marcin Maludy, Oficer Prasowy lubuskich policjantów. 

Mężczyzna szybko ustalony

Policjanci zabezpieczyli i przeanalizowali telefony i nośniki danych należące do dziewczynki. Dzięki temu mundurowi szybko ustalili tożsamość mężczyzny, który przesyłał erotyczne materiały. Okazał się nim 48-letni mieszkaniec Warszawy. 

Będzie wniosek o areszt

- 31 maja lubuscy policjanci zatrzymali w stolicy osobę podejrzaną o elektroniczny kontakt z osobą małoletnią w celach pedofilskich. Śledczy będą w tej sprawie wnioskować o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania - dodaje podinsp. Marcin Maludy. 

Czytaj także - Włamywali się i okradali domy koło Zielonej Góry. Działali na terenie całej Polski (FILM)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u