Pożar na balkonie mieszkania w Zielonej Górze. W akcji 4 zastępy straży pożarnej!

03 czerwiec 2023
Autor: 
Pożar na balkonie mieszkania w Zielonej Górze. W akcji 4 zastępy straży pożarnej! Redakcja/Archiwum

Pożar na balkonie mieszkania w bloku na osiedlu Pomorskim w Zielonej Górze. W akcji cztery zastępy straży pożarnej

W sobotę, 3 czerwca około godziny 15:20 na balkonie jednego z mieszkań bloku na osiedlu Pomorskim w Zielonej Górze wybuchł pożar. Na miejsce zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej z miejskich Jednostek Ratowniczo - Gaśniczych, zastęp strażaków ochotników z sołectwa Stary Kisielin oraz patrol policji.

Pożar w Zielonej Górze

- Doszło do pożaru śmieci pozostawionych na balkonie - podaje st. kpt. Arkadiusz Kaniak, Oficer Prasowy Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Gorzowie Wielkopolskim. 

Pożar został szybko ugaszony i nie zdążył rozprzestrzenić się na pozostałą część lokalu lub inne balkony. Nikt nie został poszkodowany. 

Czytaj także - Tragiczne zdarzenie na trasie S3 w Zielonej Górze


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u