Ogromny pożar koło Międzyrzecza. Słup czarnego dymu widać z wielu kilometrów!

03 czerwiec 2023
Autor: 
Ogromny pożar koło Międzyrzecza. Słup czarnego dymu widać z wielu kilometrów! Fot. Marcin i Maciej

Ogromny pożar budynku gospodarczego pod Międzyrzeczem. Z ogniem walczy kilkanaście zastępów straży pożarnej. Słup czarnego dymu było widać z wielu kilometrów!

W sobotę, 3 czerwca około godziny 20 w miejscowości Łęgowskie w pobliżu Międzyrzecza doszło do pożaru budynku gospodarczego. Ogień błyskawicznie rozprzestrzenił się na cały obiekt. Do działań zadysponowano już ponad 10 zastępów straży pożarnej z powiatu międzyrzeckiego. Pożar wciąż nie został opanowany, trwa akcja gaśnicza.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Pędził Mercedesem przez wieś. Wpadł na radar, został srogo ukarany

Pożar Międzyrzecz

Jak ustalił portal NewsLubuski.pl płonie opuszczony budynek po starej owczarni w miejscowości Łęgowskie pod Międzyrzeczem. - Obiekt w całości wypełniony jest balotami słomy. Nikt nie został poszkodowany. Trwa akcja gaśnicza - podaje st. kpt. Arkadiusz Kaniak, Oficer Prasowy lubuskich strażaków.

Przyczyna pożaru nie jest jeszcze znana. W budynku o powierzchni 600 metrów kwadratowych zawalił się dach. Obiekt był zamknięty a w środku nikogo nie było. Na miejscu pracuje obecnie 11 zastępów straży pożarnej.

Czytaj także - Pożar na balkonie mieszkania w Zielonej Górze. W akcji 4 zastępy straży pożarnej!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u