Poważny wypadek pod Skąpem. Auto uderzyło w drzewo. Kierowca był zakleszczony!

14 czerwiec 2023
Autor: 
Poważny wypadek pod Skąpem. Auto uderzyło w drzewo. Kierowca był zakleszczony!

Poważny wypadek pod Skąpem. Auto rozbiło się o drzewo. Kierowca był zakleszczony! W akcji śmigłowiec LPR

W środę, 14 czerwca około godziny 19:50 na Drodze Wojewódzkiej numer 277 między miejscowościami Pałck i Skąpe pod Świebodzinem doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego. Na miejsce zadysponowano zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego, patrole policji oaz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z bazy w Zielonej Górze - Przylepie.

Kierowca pojazdu był zakleszczony

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca samochodu osobowego stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi i uderzył w drzewo. W wyniku zdarzenia kierowca został zakleszczony w rozbitym pojeździe. Strażacy musieli wykorzystać narzędzia hydrauliczne, aby wydobyć poszkodowanego mężczyznę. 

Przyczyny wypadku będą ustalać policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Świebodzinie. Funkcjonariusze sprawdzą dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia.

Chwilę przed wypadkiem występowały opady deszczu. Zdaniem świadków jezdnia była niezwykle śliska. 

Utrudnienia w ruchu

Droga Wojewódzka numer 277 jest obecnie całkowicie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze kilak godzin. 

Czytaj także - Auto pełne imigrantów zatrzymane przy granicy. Wiózł ich obywatel Ukrainy (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u