Zaginęła mieszkanka Zaboru koło Zielonej Góry. Trwa akcja poszukiwawcza (ZDJĘCIA)

13 lipiec 2023
Zaginęła mieszkanka Zaboru koło Zielonej Góry Fot. Redakcja, KMP Zielona Góra

Zaginęła Katarzyna G. z Zaboru koło Zielonej Góry. 40-latka wyszła z domu i przepadła bez śladu. Policja rozpoczęła już poszukiwania i prosi o pomoc.

Aktualizacja: Kobieta została odnaleziona.

Sprawa ma swój początek dziś, 13 lipca. Około godziny 12:00 mieszkanka wsi Zabór położonej w okolicach Zielonej Góry wyszła z domu i odjechała białym rowerem typu damka w stronę miejscowości Tarnawa. Od tej pory z kobietą nie ma żadnego kontaktu.

Rodzina 40-latki postanowiła złożyć zawiadomienie o jej zaginięciu do Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze. Sprawą zajęli się funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego.

Trwają poszukiwania

Służby rozpoczęły już poszukiwania kobiety. W działania zaangażowane są liczne siły policji, w tym przewodnik z psem tropiącym. Ponadto do akcji wysłano Grupę Poszukiwawczo-Ratowniczą z OSP Jarogniewice. Strażacy-ochotnicy mają na swoim wyposażeniu między innymi psy ratownicze oraz drona z kamerą termowizyjną.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Niemowlę skatowane w Zielonej Górze. "Rozległe obrażenia mózgu"

Niestety, póki co nie ma żadnych przełomów w sprawie. Mundurowi cały czas przeszukują zarówno teren miejscowości, jak i okoliczne lasy czy pola. Rejon działań podzielono na sektory, które po dokładnym przeczesaniu stopniowo będą wyłączane z dalszych działań.

Widziałeś 40-latkę? Poinformuj policję

Zaginiona ubrana była w błękitną koszulkę z napisem "FREE" oraz niebieskie, bawełniane krótkie spodenki. Miała na sobie także białe skarpety i klapki.

- Wszystkie osoby, które posiadają informacje o miejscu pobytu zaginionej, prosimy o kontakt osobisty z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze przy ulicy Partyzantów 40 lub telefoniczny pod numerami: 47 795 21 00, 47 795 24 11, 47 795 24 12 bądź numerem alarmowym 112 - apeluje podinsp. Małgorzata Barska, rzecznik zielonogórskiej policji.

Aktualizacja: Kobieta została odnaleziona.

Przeczytaj też: Trwa akcja policji w Zielonej Górze i okolicach. Prawo jazdy straciło już dwóch kierowców


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u