Zaatakował mężczyznę w Zielonej Górze. Szuka go policja i prosi o pomoc (ZDJĘCIA)

19 lipiec 2023
Autor: 
Zaatakował mężczyznę w Zielonej Górze. Szuka go policja Fot. KMP Zielona Góra

Policja w Zielonej Górze szuka mężczyzny, który uczestniczył w rozboju w mieście. Rozpoznajesz go? Mundurowi proszą o kontakt.

Wszystko wydarzyło się 17 marca 2023 roku. Na jednej z ulic w Zielonej Górze doszło do rozboju. Dwóch sprawców działając wspólnie, zaatakowało mężczyznę.

Sprawą zajęli się funkcjonariusze z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze. Policjantom udało się ustalić, że jeden z podejrzanych widnieje na nagraniu monitoringu w autobusie MZK Zielona Góra.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Protest rolników w Zielonej Górze. Ciągniki sparaliżowały miasto

Policja szuka mężczyzny i prosi o pomoc

Nadzorujący postępowanie prokurator wydał postanowienie o upublicznieniu wizerunku mężczyzny podejrzewanego o udział w rozboju.

- Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę widocznego na zdjęciach, proszone są o kontakt z osobisty z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym przy ulicy Partyzantów 40, telefoniczny pod numerami 47 795 21 50 lub 47 795 12 11 bądź mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - apeluje podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzecznik zielonogórskiej policji.

Przeczytaj też: Potrącił mężczyznę na wózku inwalidzkim w Sulechowie. Sprawca stanie przed sądem (FILM)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u