Widziałeś go? Jest poszukiwany listem gończym. Może być w Zielonej Górze (ZDJĘCIA)

23 sierpień 2023
Autor: 
Widziałeś go? Jest poszukiwany listem gończym Fot. Redakcja, KPP Żary

Adrian Wiśnik jest poszukiwany listem gończym od 2009 roku. Ostatnie ustalenia policji wskazują, że może być na terenie Zielonej Góry.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Lubsku już od 14 lat prowadzą poszukiwania za Adrianem Wiśnikiem. To wszystko na podstawie artykułów 223 (czynna napaść na funkcjonariusza), 56 ust. 1 (prowadzanie do obrotu środków odurzających, substancji psychotropowych) oraz 33-35 i 37 (uczestniczenie w takim obrocie wbrew przepisom).

Sąd Okręgowy w Zielonej Górze wydał za przestępcą list gończy. Ostatnie ustalenia śledczych wskazują, że mężczyzna mający dziś 41 lat, może właśnie przebywać na terenie Zielonej Góry.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Zadłużenie miasta na koniec 2024 r. skoczy do prawie 664 mln zł. Prezydent Dariusz Lesicki: To będzie najwyższy w historii budżet. Czekają nas ogromne inwestycje ...

Widziałeś go? Policja prosi o kontakt

- Osoby, które wiedzą, gdzie może przebywać mężczyzna, proszone są o kontakt pod numerami telefonów 661 553 849 lub 47 79 414 32 - apeluje nadkom. Aneta Berestecka, rzecznik policji w Żarach.

Do sprawy wykonana została progresja wiekowa na podstawie ostatniego zdjęcia mężczyzny z 2009 roku. Poniższe zdjęcia przedstawiają prawdopodobne warianty wyglądu twarzy poszukiwanego.

Przeczytaj też: Pijany jechał zdezelowanym autem koło Świebodzina. "Skradzione tablice, zakaz prowadzenia" (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u