Auto uderzyło w drzewo. Pojazd został rozerwany na dwie części. Jedna osoba nie żyje!

31 sierpień 2023
Autor: 
Auto uderzyło w drzewo. Pojazd został rozerwany na dwie części. Jedna osoba nie żyje! Fot. PSP Świebodzin

Tragiczny wypadek na drodze powiatowej pod Świebodzinem. Auto uderzyło w drzewo. Pojazd został rozerwany na dwie części. Jedna osoba nie żyje!

Wracamy do tragicznego w skutkach wypadku na drodze powiatowej w rejonie miejscowości Szczaniec pod Świebodzinem. Wszystko wydarzyło się w środę, 30 sierpnia chwilę przed godziną 16. Samochód osobowy marki Audi, którym podróżowały dwie osoby uderzył w drzewo. Siła uderzenia była tak duża, że samochód został rozerwany na dwie części!

Śmiertelny wypadek Świebodzin

Żółte Audi jechało w kierunku Szczańca, nagle na łuku drogi kierowca z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Na miejsce zadysponowano łącznie cztery zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego, patrole policji oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. 

- Śmierć na miejscu wypadku poniósł 37-letni mężczyzna - relacjonowała sierż. sztab. Kinga Nowak z Komendy Powiatowej Policji w Świebodzinie. Do szpitala przetransportowany został drugi mężczyzna, który podróżował pojazdem. 

Czynności na miejscu tragicznego w skutkach wypadku przez kilka godzin prowadzili policjanci pod nadzorem prokuratury. 

Czytaj także - Chemiczne odpady wyjeżdżają z Przylepu. Część trafi do utylizacji, część na składowisko


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u