Sterydy w paczce z Holandii. Sprawa trafiła do prokuratury (ZDJĘCIA)

26 wrzesień 2023
Autor: 
Sterydy w paczce z Holandii. Sprawa trafiła do prokuratury Fot. Krajowa Administracja Skarbowa

Krajowa Administracja Skarbowa przechwyciła sterydy w paczce. Przesyłka była w busie, który poruszał się autostradą A18 w rejonie Olszyny.

Lubuscy funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej praktycznie każdego dnia kontrolują pojazdy poruszające się po autostradzie A18, przez którą przebiega polsko-niemiecka granica. W ostatnich dniach na wysokości miejscowości Olszyna zatrzymali oni do kontroli samochód, którym podróżowało siedem osób.

Sterydy w paczce

Wewnątrz samochodu znajdowała się także między innymi przesyłka nadana w Holandii. Funkcjonariusze postanowili prześwietlić pakunek urządzeniem RTG.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Protest rolników w Zielonej Górze. Ciągniki sparaliżowały miasto

- Wykryto w niej sterydy anaboliczne w ampułkach o pojemności 200 mg/ml, przeznaczone prawdopodobnie na handel. Łącznie w paczce było 110 sztuk ampułek o łącznej wartości 22 tysięcy złotych - informuje Ewa Markowicz, rzecznik lubuskiej Krajowej Administracji Skarbowej.

Sprawa trafiła do Prokuratury Rejonowej w Żarach. Mundurowi przypominają, że za obrót sterydami anabolicznymi grozi kara grzywny i 2 lata więzienia.

Przeczytaj też: Potrącenie nastolatków w Zielonej Górze. Zobacz nagranie z monitoringu


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u