Z Odry wyłowiono zwłoki. To zaginiony mężczyzna

22 październik 2023
Autor: 
Z Odry wyłowiono zwłoki. To zaginiony mężczyzna Redakcja/archiwum

Tragiczny finał poszukiwań mieszkańca Zielonej Góry. Strażacy wyłowili ciało mężczyzny z Odry. Teraz śledczy będą wyjaśniać okoliczności śmierci.

Wszystko wydarzyło się w sobotnie popołudnie, 21 października. Po godzinie 17:30 przypadkowy świadek zauważył, że w Odrze w rejonie miejscowości Cigacice znajduje się mężczyzna, który nie daje oznak życia.

Do akcji wyruszyły trzy zastępy straży pożarnej. Po kilku minutach pierwszy zastęp ratowników był już na miejscu wskazanym przez zgłaszającego. W międzyczasie dojechał też patrol policji.

Zwłoki w Odrze. Strażacy wyłowili ciało

Po kilkunastu minutach akcji ratownikom udało się wydobyć ciało na brzeg. Na jakąkolwiek pomoc było już za późno. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon mężczyzny.

Czynności przejęli policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej. Ich działania nadzorował prokurator. Funkcjonariuszom udało się ustalić tożsamość mężczyzny. Okazało się, że to 62-letni Grzegorz S, mieszkaniec Zielonej Góry. Mężczyzna zaginął w środę, 18 października. Tego dnia wyszedł z domu, mówiąc, że idzie do lekarza. Od tej pory nie było po nim żadnego śladu.

Śledczy będą teraz wyjaśniać wszystkie okoliczności śmierci mężczyzny.

Przeczytaj też: Tragiczny wypadek koło Świebodzina. Jest ofiara śmiertelna


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u