Dachowanie na krajowej "29" koło Krosna Odrzańskiego. Auto wypadło z drogi

22 październik 2023
Autor: 
Dachowanie na krajowej "29" koło Krosna Odrzańskiego Fot. OSP Osiecznica

Wypadek na drodze krajowej nr 29. W pobliżu Krosna Odrzańskiego dachował samochód osobowy. Na miejsce wezwano służby ratownicze.

Do zdarzenia doszło w niedzielne popołudnie, 22 października. Chwilę przed godziną 16:30 do krośnieńskie służby ratownicze zostały powiadomione o dachowaniu samochodu osobowego na drodze krajowej nr 29.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca pojazdu marki BMW poruszał się najprawdopodobniej w stronę Osiecznicy. Na wysokości wsi Marcinowice z nieznanych przyczyn wypadł z trasy, a następnie dachował.

Dachowanie Krosno Odrzańskie - kierowcy nic się nie stało

Do akcji wysłano zastęp strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Krośnie Odrzańskim oraz zastęp ochotników z OSP Osiecznica. Przybyli także policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego.

Mężczyzna kierujący BMW opuścił pojazd o własnych siłach jeszcze przed przyjazdem służb. Miał dużo szczęścia, bo nie doznał poważniejszych obrażeń. Dlatego też na miejsce nie wzywano zespołu pogotowia ratunkowego.

Na czas obsługi zdarzenia służby zablokowały pas ruchu w stronę Krosna Odrzańskiego. Przyczynę oraz szczegóły zdarzenia ustala policja.

Przeczytaj też: Tragiczny wypadek koło Świebodzina. Jest ofiara śmiertelna


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u