Wyszedł z komendy policji i zaginął. Mija kolejna doba poszukiwań (ZDJĘCIA)

27 październik 2023
Autor: 
Wyszedł z komendy policji i zaginął. Mija kolejna doba Fot. Lubuska Policja, OSP Santocko, OSP Bogdaniec

Zaginięcie Gorzów Wielkopolski. 30-latek wyszedł z Komendy Miejskiej Policji i przepadł bez śladu. Mija kolejna doba poszukiwań.

Aktualizacja: Mężczyzna został odnaleziony. Więcej: "30-letni Paweł odnaleziony. Policja podała najnowsze informacje (ZDJĘCIA)"

Sprawa ma swój początek w niedzielne przedpołudnie, 22 października. Około godziny 9:15 budynek Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim przy ulicy Wyszyńskiego opuścił 30-letni Paweł W.

- Mężczyzna do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania, ani nie nawiązał kontaktu z bliskimi. Jego zaginięcie zgłosiła najbliższa rodzina. Na nagraniu z monitoringu komendy widać, jak mężczyzna kieruje się w stronę ronda Wyszyńskiego - relacjonuje kom. Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik gorzowskiej policji.

Zaginął Gorzów Wielkopolski - trwa akcja poszukiwawcza

W poszukiwania zaginionego od samego początku zaangażowani są policjanci z wielu pionów i komórek. Mężczyzna zdaniem mundurowych nie zna miasta. Nie ma również przy sobie telefonu. Działania policji wspiera także Państwowa i Ochotnicza Straż Pożarna.

Służby wspólnie przeczesują zarówno miasto, jak i okoliczne kompleksy leśne. Przeszukane zostały już lasy w pobliżu Gorzowa oraz część na terenie gminy Kłodawa. W akcji wykorzystuje się między innymi quady oraz drony wyposażone w kamery termowizyjne.

Poszukiwania Gorzów Wielkopolski - minęła kolejna doba

Dziś, 27 października, minęła druga doba poszukiwań 30-letniego Pawła Wojciechowskiego. W nocy w akcji uczestniczyły strażackie jednostki OSP Santocko i OSP Bogdaniec, które wyposażone są w drony. Dzięki temu w krótkim czasie można było spenetrować kolejne hektary terenu bezzałogowymi statkami powietrznymi. Po kilku godzinach pracy działania przerwano, niestety bez efektów.

Około godziny 9:00 akcja ruszyła po raz kolejny. Znów zaangażowano liczne siły policji oraz straży pożarnej.

Zaginął Gorzów Wielkopolski - jak wygląda mężczyzna?

30-latek w chwili zaginięcia ubrany był w zielone spodnie dresowe i szarą bluzę z kapturem.

- Ktokolwiek posiada informacje mogące przyczynić się do odnalezienia zaginionego, proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 47 791 25 11 lub pod numerem alarmowym 112 - apeluje kom. Jaroszewicz.

Aktualizacja: Mężczyzna został odnaleziony. Więcej: "30-letni Paweł odnaleziony. Policja podała najnowsze informacje (ZDJĘCIA)"

Przeczytaj też: Białorusin ciężarówką przemycał nielegalnych migrantów. Wpadł niedaleko granicy (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u