Zdarzenie drogowe w Zielonej Górze. Są utrudnienia w ruchu

14 listopad 2023
Autor: 
Zdarzenie drogowe w Zielonej Górze. Są utrudnienia w ruchu Redakcja

Wypadek Zielona Góra. Na Szosie Kisielińskiej zderzyły się trzy samochody osobowe. Dwie osoby trafiły do szpitala.

We wtorek, 14 listopada, około godz. 15 na Szosie Kisielińskiej na wysokości Spółdzielni Mieszkaniowej Kisielin doszło do zderzenia trzech pojazdów osobowych. W skutek zderzenia dwie osoby trafiły na badania do szpitala.

Według relacji świadków, kierowca jednego z nich chciał skręcić w lewo, aby wjechać na Osiedle Kaszubskie, gdzie znajduje się I Komisariat Policji. Zatrzymał się na pasie ruchu, a za nim zatrzymał się kierowca Toyoty. Niestety, trzecia kierująca Fordem Focusem nie zdołała wyhamować na czas i uderzyła w tył poprzedzającego pojazdu, powodując jego zderzenie z pierwszym. W wyniku kolizji trzy samochody zostały uszkodzone, a ich kierowcy doznali lekkich obrażeń.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Dziecko samowolnie opuściło przedszkole. Nikt tego nie zauważył

Wypadek Zielona Góra - dwie osoby poszkodowane

Na miejscu interweniowała policja i pogotowie ratunkowe. Byli także strażacy, którzy zabezpieczyli pojazdy biorące udział w zdarzeniu. Dwie osoby, które zostały poszkodowane zostały zabrane przez pogotowie do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Utrudnienia w Zielonej Górze

Na miejscu występują utrudnienia w ruchu. Jeden pas jest całkowicie zablokowany. Dokładne okoliczności zdarzenia będą teraz ustalać policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego.

To kolejny przykład nieostrożnej jazdy na naszych drogach. Apelujemy do wszystkich kierowców, aby zachowywali ostrożność i dostosowywali prędkość do warunków ruchu. Pamiętajmy, że bezpieczeństwo jest najważniejsze.

Czytaj także: Nastolatkowie zdewastowali miejską toaletę. Nagrała ich kamera


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..KMB

 
To nie ilość lat w twoim życiu się liczy, ale ilość życia w przeżytych latach. [Abraham Lincoln]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u