Trwają poszukiwania zaginionej (ZDJĘCIA)

04 październik 2016
Autor: 

Żagańscy policjanci kontynuują działania poszukiwawcze za zaginioną Krystyną Zdunek, która 28 września wyszła z mieszkania swojej siostry i do tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Od 28 września policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Żaganiu prowadzą działania poszukiwawcze za zaginioną Krystyną Zdunek. W środę (28.09) wieczorem oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Żaganiu odebrał telefoniczne zgłoszenie o zaginięciu 56-letniej mieszkanki Lubska, która przebywała u swojej siostry w Żaganiu. Kobieta była pod opieką rodziny z powodu choroby. 56-latka niepostrzeżenie wyszła z mieszkania siostry i do tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionej: wzrost 165cm, waga ok. 50 kg, budowa ciała szczupła, włosy czarne, proste, długość do ramion, oczy koloru piwnego, twarz pociągła. Kobieta ubrana była w szarą bluzę z długim rękawem, spodnie dresowe koloru ciemnoszarego i buty sportowe koloru turkusowego. W działaniach poszukiwawczych biorą udział policjanci, straż pożarna, żandarmeria wojskowa, straż leśna, straż miejska. Do poszukiwań został użyty specjalistyczny sprzęt, łodzie, dron, a w działaniach nocnych również kamera termowizyjna.

Osoby, które po 28 września widziały kobietę odpowiadającą rysopisowi podanemu w komunikacie, prosimy o kontakt telefoniczny lub osobisty z Naczelnikiem Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Żaganiu, tel. 68 476 32 51, lub z najbliższą jednostką Policji, tel. 997.

KPP Żagań

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u