Nietypowa kontrola policji w Zielonej Górze. "Jest problem, bo..."

14 styczeń 2024
Autor: 
Nietypowa kontrola policji w Zielonej Górze. "Jest problem, bo..." KMP Zielona Góra

Kierowca z zakazem wpadł w Zielonej Górze. Po zatrzymaniu do kontroli powiedział policjantom, że "jest problem". Teraz grozi mu więzienie. 

W sobotę 13 stycznia na ul. Wyszyńskiego w Zielonej Górze policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę osobowego Audi. Mężczyzna zjechał na pobliski parking i przywitał policjantów nietypowym zwrotem. - Jest problem, bo mam zakaz - powiedział 32-latek.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Barbara Nowacka: Marcin Pabierowski to gwarancja zmiany jakiej potrzebuje teraz Zielona Góra

Kontrola policji w Zielonej Górze

Policjanci sprawdzili w systemach, że mężczyzna ma zakaz prowadzenia pojazdów na okres 36 miesięcy. Zakaz został orzeczony przez sąd za jazdę w stanie nietrzeźwości. 

Okazało się, że 32-latek popełnił przestępstwo. Teraz grozi mu 5 lat więzienia.


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..KN

Coś bym o sobie napisał, ale jeszcze to chwilę potrwa ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u