Tragedia w Zielonej Górze. Strażacy dokonali strasznego odkrycia

15 styczeń 2024
Autor: 
Tragedia w Zielonej Górze. Strażacy dokonali strasznego odkrycia Redakcja/Archiwum

Tragiczny pożar auta w Zielonej Górze. Strażacy znaleźli zwęglone zwłoki. Trwa ustalanie tożsamości ofiary.

W poniedziałek, 15 stycznia chwilę po północy na Osiedlu Pomorskim w Zielonej Górze doszło do pożaru samochodu osobowego. Na miejsce zadysponowano jeden zastęp straży pożarnej oraz patrol policji. Z chwilą dojazdu służb na miejsce pożarem był już objęty cały pojazd.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Poseł Elżbieta Anna Polak: Janusz Kubicki nie dotrzymuje nawet umów spinanych

Pożar auta na Osiedlu Pomorskim w Zielonej Górze. Strażacy znaleźli zwłoki

Strażacy w aparatach powietrznych prowadzili akcję gaśniczą. Po kilku minutach pożar udało się opanować. W trakcie dogaszania strażacy odnaleźli zwęglone zwłoki. Czynności na miejscu tragicznego zdarzenia prowadzili policjanci pod nadzorem prokuratury. 

- Ciało zostało zabezpieczone do sekcji zwłok - powiedziała podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze. 

Przeczytaj też: Nietypowa kontrola policji w Zielonej Górze. "Jest problem, bo..."


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..KN

Coś bym o sobie napisał, ale jeszcze to chwilę potrwa ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u