Wichura w regionie. Podmuch przewrócił automat paczkowy

24 styczeń 2024
Autor: 
Wichura w regionie. Podmuch przewrócił automat paczkowy

Silny podmuch wiatru przewrócił automat paczkowy w Zielonej Górze. Urządzenie nie było przytwierdzone do ziemi. Nikt nie został poszkodowany.

W województwie lubuskim obowiązuje 2. stopień ostrzeżenia IMGW przed silnym wiatrem. Synoptycy prognozują, że lokalnie mogą występować burze, a porywy wiatru mogą osiągać nawet 100 km/h. Skutki wichury, jaka nawiedziła Ziemię Lubuską, są już widoczne. Strażacy wyjeżdżają do powalonych drzew.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Płonie opuszczony budynek w Sulechowie. Łuna ognia widoczna z daleka

Przewrócony automat paczkowy w Zielonej Górze

W środę, 24 stycznia około godziny 14:00 silny podmuch wiatru przewrócił automat paczkowy na ulicy Monte Cassino w Zielonej Górze. Urządzenie nie było przytwierdzone do podłoża. 

Automat przewrócił się na stronę, gdzie klienci przychodzą odebrać swoje przesyłki. Szczęśliwie w momencie zdarzenia nikogo w pobliżu nie było. 

Przeczytaj też: Osobówka wjechała pod autobus w Zielonej Górze (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..KN

Coś bym o sobie napisał, ale jeszcze to chwilę potrwa ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u