Karol Cieślik zaginął. Trwają poszukiwania. "Wyszedł z domu w klapkach"

30 styczeń 2024
Autor: 
Karol Cieślik zaginął. Trwają poszukiwania Fot. KPP Świebodzin

Zaginął Karol Cieślik. Wyszedł z domu w Lubinicku koło Świebodzina i przepadł bez śladu. Trwa akcja poszukiwawcza.

Aktualizacja: Mężczyzna został odnaleziony.

Komenda Powiatowa Policji w Świebodzinie przyjęła zawiadomienie o zaginięciu młodego mężczyzny. 24-letni Karol Cieślik to mieszkaniec wsi Lubinicko położonej w pobliżu Świebodzina.

- Ostatni raz widziany był poniedziałek, 29 stycznia, około godziny 21:30, kiedy wyszedł z domu - infortmuje asp. Marcin Ruciński, rzecznik świebodzińskiej policji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Marcin Pabierowski: stawiam na szkołę nowoczesną. Edukacja to filar miasta

Zaginięcie Świebodzin. Trwa akcja poszukiwawcza

Mundurowi rozpoczęli już akcję poszukiwawczą. W działania zostały zaangażowane także cztery zastępy straży pożarnej, w tym Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza z OSP Jarogniewice w Zielonej Górze, która ma na swoim wyposażeniu między innymi drona z kamerą termowizyjną. Niestety, póki co nie ma żadnych przełomów w sprawie.

- Mężczyzna ubrany był w koszulkę z krótkim rękawem koloru niebieskiego/zielonego, krótkie spodenki koloru czerwonego oraz czarne klapki - relacjonuje asp. Ruciński.

Widziałeś 24-latka? Powiadom policję!

Policja prosi wszystkie osoby posiadające informacje na temat miejsca pobytu zaginionego o kontakt pod numerami telefonów 47 793 52 11, 47 793 52 12 lub pod numerem alarmowym 112.

Aktualizacja: Mężczyzna został odnaleziony.

Przeczytaj też: Nietypowa akcja strażaków. "Wszedł na czubek dachu" (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u