Zderzenie dwóch aut w Zielonej Górze. "Kompletnie rozbity przód" (ZDJĘCIA)

03 luty 2024
Autor: 
Zderzenie dwóch aut w Zielonej Górze. "Kompletnie rozbity przód"

Dwa samochody osobowe zderzyły się na skrzyżowaniu w Zielonej Górze. Na miejscu pracują służby ratownicze. 

W sobotę 3 lutego około godziny 16:10 na skrzyżowaniu ulic Kąpielowej i Nowojędrzychowskiej w Zielonej Górze doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych marki Volkswagen i Citroen. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy straży pożarne, zespół ratownictwa medycznego oraz patrol policji. {loadmodulied 450}

Kolizja w Zielonej Górze. Dwa auta rozbite

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca samochodu osobowego marki Volkswagen chciał przejechać ulicą Kąpielową na wprost. Podczas wjazdu na skrzyżowanie z ul. Jędrzychowską wymusił pierwszeństwa przejazdu kierowcy Citroena. Doszło do zdarzenia. 

- Citroen ma kompletnie rozbity przód - napisał do nas czytelnik portalu. Volkswagen zatrzymał się na słupkach oddzielających jezdnię od chodnika. Dziecko, które podróżowało jednym z pojazdów zostało przetransportowane do szpitala na szczegółowe badania, ale szczęśliwie nie odniosło żadnych obrażeń.

Dokładne przyczyny oraz okoliczności zdarzenia ustalają policjanci. Rozbite auta częściowo blokują ruch na skrzyżowaniu ul. Kąpielowej i Nowojędrzychowskiej. 

Przeczytaj też: Tragedia na budowie. Pracownicy wodociągów przysypani ziemią. W akcji śmigłowiec LPR


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..KN

Coś bym o sobie napisał, ale jeszcze to chwilę potrwa ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u