Protest rolników w regionie. Policja zamknie trasę S3 (MAPA, GODZINY)

19 luty 2024
Autor: 
Protest rolników w regionie. Policja zamknie trasę S3 (MAPA, GODZINY) Redakcja/Google Maps

Protest rolników w regionie. Policja zamknie trasę S3 na kilka godzin. Ogromne utrudnienia w ruchu.

We wtorek 20 lutego w całej Polsce będą odbywały się protesty rolników. W województwie lubuskim traktory zablokują węzły na trasie S3 od Zielonej Góry do Świebodzina. Policjanci ostrzegają przed dużymi utrudnieniami w ruchu oraz zamknięciem trasy S3. Opublikowano listę objazdów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Wojewoda Lubuski Marek Cebula z poparciem dla Marcina Pabierowskiego

Strajk rolników. Trasa S3 będzie zamknięta

Trasa S3 na odcinku od Zielonej Góry do Świebodzina zostanie zamknięta we wtorek 20 lutego o godzinie 9:30 - poinformowała zielonogórska Policja. Droga będzie całkowicie wyłączona z ruchu nawet do godziny 20. Powodem jest zapowiedziany strajk rolników. 

utrudnienia s3 mapa

- Policjanci Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze wyznaczą objazdy i będą zabezpieczać protesty oraz kierować ruchem - informują mundurowi. Publikujemy listę możliwych objazdów dla kierowców:

  • Kierowcy jadący ze Świebodzina w kierunku Zielonej Góry będą kierowani na tzw. starą trójkę przez Rosin i Kalsk do Sulechowa i dalej do Zielonej Góry (sam. osobowe przez Cigacice a ciężarówki przez nowy most na DW 278 w Milsku),
  • Kierowcy jadący z Zielonej Góry w kierunku Świebodzina będą kierowane na węźle Zielona Góra - Północ na tzw. starą trójkę przez Cigacice oraz dalej przez Sulechów, Kalsk i Rosin. Ciężarówki pojadą DW 278 (Milsko). 

Policjanci dodali, że sygnalizacja świetlna na moście w Cigacicach zostanie wyłączona, a ruch będzie kierowany ręcznie. - Organizator protestu zagwarantował, że DK 32 (obwodnica Sulechowa - w kierunku Wolsztyna) oraz droga powiatowa tzw. stara trójka będą przejezdne dla pojazdów - zaznaczyli funkcjonariusze.

Przeczytaj też: Tak wyglądają lasy w Lubuskiem. Leśnicy muszą wydawać fortunę (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..KN

Coś bym o sobie napisał, ale jeszcze to chwilę potrwa ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u