Kolizja w Zielonej Górze. Zderzenie Skody i Seata

26 luty 2024
Autor: 
Kolizja w Zielonej Górze. Zderzenie Skody i Seata

Kolizja w Zielonej Górze. Na ulicy Sulechowskiej zderzyły się dwa samochody osobowe.

Do zdarzenia doszło w poniedziałkowy poranek, 26 lutego. Na ulicy Sulechowskiej w Zielonej Górze doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. Pojazdy zderzyły się na wysokości skrętu w stronę ul. Towarowej.

Oba auta poruszały się w stronę ronda Bandurskiego, który łączy się z ul. Wyspiańskiego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca Skody zmieniał pas ruchu z prawego na lewy w rejonie przejścia dla pieszych. Zrobił to jednak na tyle niefortunnie, że uderzył w przód Seata.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Wojewoda Lubuski Marek Cebula z poparciem dla Marcina Pabierowskiego

Kolizja Zielona Góra - nikt nie został poszkodowany

Na miejsce przyjechał patrol policji z Wydziału Ruchu Drogowego. Wszystkie osoby biorące udział w zdarzeniu opuściły pojazdy o własnych siłach. Nie doznały one poważniejszych obrażeń, dlatego zbędne okazało się wzywanie zespołu pogotowia ratunkowego.

W trakcie obsługi zdarzenia przez funkcjonariuszy z drogówki zablokowany był jeden pas na ul. Sulechowskiej. Obecnie ruch odbywa się już bez utrudnień. Sprawca został ukarany mandatem, wszyscy byli trzeźwi.

Przeczytaj też: Strażak z Zielonej Góry odszedł na emeryturę. Koledzy skąpali go w wodzie (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u