Tragiczny finał poszukiwań. Nie żyje zaginiony Dariusz (ZDJĘCIA)

06 marzec 2024
Tragiczny finał poszukiwań. Nie żyje zaginiony Dariusz Fot. Lubuska Policja, KW PSP Gorzów

Tragiczny finał poszukiwań koło Gorzowa Wielkopolskiego. Służby odnalazły zwłoki 29-letniego mężczyzny. Zaginął on prawie dwa miesiące temu.

Wszystko zaczęło się 18 stycznia. Tego dnia zaginiony Dariusz widziany był w miejscowości Kłopotowo (gmina Witnica) nad zalewem rzeki Warty. Kiedy 29-latek nie wracał do domu i nie nawiązywał kontaktu z rodziną, najbliżsi zgłosili jego zaginięcie.

Policjanci od razu rozpoczęli poszukiwania. W działania włączyła się także straż pożarna. Służby przez kilka dni prowadziły intensywne prace. Do akcji użyto między innymi dronów z kamerami termowizyjnymi, które znajdują się na wyposażeniu jednostek OSP Santocko i OSP Bogdaniec. Przyjechali też strażacy z OSP Mosina (województwo wielkopolskie), którzy wykorzystywali sonar i robota podwodnego.

Mundurowi przeczesywali samą rzekę Warta, jak i okoliczne rozlewiska. Przeszukiwano hektary terenów. Działania w początkowej fazie utrudniała niska temperatura, która powodowała, że woda w wielu miejscach była skuta lodem.

Zaginięcie Kłopotowo. Nie żyje poszukiwany Dariusz

Dziś, 6 marca, służby po raz kolejny ruszyły do działań. Niestety finał poszukiwań okazał się tragiczny. Potwierdził się najczarniejszy scenariusz.

Ciało zaginionego Dariusza odnaleziono na jednym z rozlewisk Warty. I tak działania poszukiwawcze zostały oficjalnie zakończone.

Przeczytaj też: Kompletnie pijany kierowca zatrzymany pod Zieloną Górą. Wpadł, bo się połasił (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u