Rozpoznajesz tę kobietę? Szuka jej policja w Zielonej Górze (ZDJĘCIA)

05 kwiecień 2024
Autor: 
Rozpoznajesz tę kobietę? Szuka jej policja w Zielonej Górze Fot. Redakcja, KMP Zielona Góra

Policja w Zielonej Górze szuka kobiety, która okradła starszą, schorowaną mieszkankę miasta. Mundurowi proszą o pomoc w jej identyfikacji.

Aktualizacja: Kobieta została zatrzymana. Więcej: Bezduszna złodziejka z Zielonej Góry zatrzymana. "Nie wytrzymała presji"

Wszystko wydarzyło się 31 stycznia 2024 roku. Około godziny 13:00 przy Alei Konstytucji 3 Maja doszło do kradzieży. Pokrzywdzona została starsza kobieta.

- Z mieszkania schorowanej mieszkanki Zielonej Góry skradziono ponad 1000 złotych - relacjonuje podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzecznik Policji w Zielonej Górze.

Kradzież Zielona Góra. Policja publikuje wizerunek złodziejki

Sprawą zajmują się funkcjonariusze z I Komisariatu Policji. Mundurowi zabezpieczyli nagrania z kamer monitoringu, które znajdowały się w okolicy miejsca kradzieży. Mają już także podejrzaną kobietę.

- Osoby, które rozpoznają kobietę, proszone są o kontakt osobisty z Komisariatem Policji I w Zielonej Górze przy ulicy Osiedle Pomorskie 8a, telefoniczny pod numerami telefonów 47 795 13 25 lub 47 795 13 11 bądź mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - apeluje podinsp. Stanisławska.

Aktualizacja: Kobieta została zatrzymana. Więcej: Bezduszna złodziejka z Zielonej Góry zatrzymana. "Nie wytrzymała presji"

Przeczytaj też: Pogoda Lubuskie. Czeka nas załamanie pogody. Są ostrzeżenia IMGW


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u